امکان جستجو محصولات

مشتریان محترم می توانند در ساعت کاری مندرج در سایت، قبل از تماس با کارشناسان مجموعه، محصول مورد نظر خود را با اطلاعات فنی در سایت جستجو و از موجودی انبار مطلع شوند.

خرید عمده

باید به استحضار مشتریان عزیز برسانیم شما می توانید هر قطعه ای را به صورت عمده با قیمتی مناسب سفارش گذاری کنید و در کمترین زمان ممکن تحویل بگیرید.

گارانتی تسلا

گروه صنعتی تسلا با گارانتی نمودن دستگاه های جوش و برش خود به مدت 36 ماه  و 10 سال خدمات پس از فروش توانسته است خدمات خود را در کوتاهترین زمان ممکن به مصرف کنندگان ارائه دهد.

هدف مجموعه تسلا

هدف اصلی این مجموعه مشاوره، توزیع و پخش انواع دستگاه جوش و برش، قطعات جانبی و تعمیرات می باشد. درصد بالای رضایتمندی مشتریان گروه صنعتی تسلا، توانسته دلگرمی این مجموعه را دو چندان کند.

درباره ما
شرکت جوش و برش تسلا

جوش و برش تسلا، با هدف گسترش دامنه فعالیت حرفه ای خود در صنعت جوش، برش و قطعات جانبی با تجربه دو دهه فعالیت در این صنعت، طی سالهای اخیر موفق به کسب بالاترین جایگاهها در صنعت جوشکاری کشور شده است. کسب این موفقیت را مدیون تجربه، مسئولیت پذیری و تلاش نیروهای خود می داند.

گروه صنعتی تسلا با بهره گیری از کادر متخصص دانشگاهی و همکاری شرکت های معتبر دنیا در سالهای اخیر به دنبال ایجاد تحولی شگرف در صنعت جوش و برش بوده است. که به لطف پروردگار و تلاش و همت متخصصین خود گامهای محکمی در این خصوص برداشته است.

customer-support-representatives-working-call-center_74855-6340
مزیت های
جوشکاری با دستگاه جوش تسلا
قوی بودن و دائم بود اتصالات: یکی از مزیت های جوش تسلا این است که اتصالات دائمی، قوی و محکم هستند. این ویژگی اصلی باعث شده در اسکلت فلزی ساختمان ها جوشکاری کاربرد زیادی داشته باشد.

مقرون به صرفه بودن: در صنعت بسیار پیش آمده که نیاز باشد اتصالاتی بین تعداد زیادی از قطعات انجام گیرد، در این صورت بحث مسائل اقتصادی و هزینه ها اهمیت زیادی پیدا می کند. می توان گفت در بین تمامی روشهای اتصال، جوشکاری یک روش کم هزینه و پرکاربرد است.

عدم وجود محدودیت در ضخامت: یکی دیگر از مزیت های جوشکاری نسبت به سایر روش های اتصالات این است که محدودیتی در ضخامت برای جوش وجود ندارد، فلزات و قطعات هر ضخامتی که داشته باشند از طریق دستگاه جوش به راحتی به یکدیگر متصل می شوند.

جوشکاری اتوماتیک: جوشکاری با دستگاه های مختلف باعث شده که اشتباهات ناشی از خطای انسانی کاهش یابد و دقت و سرعت انجام کار به مراتب بیشتر باشد. یکی از مهمترین مزیت های جوشکاری با دستگاه های مختلف تسلا، اتوماتیک بودن آن است.